Неділя, 21.04.2024, 15:47 Вітаю Вас Гість | RSS
             Відкрита сторінка " патріотичне виховання"                                                                                                             


                   Головна сторінка                                                  Translate      traduire      übersetzen     tradurre

Меню сайту

Структура освіти Ставищенщини


 

Методична робота 

Структура РМК 

Планування роботи

 

Робота з обдарованими дітьми 

МАН 

 Олімпіади 

 Конкурси


 

Професійний розвиток педагогів 

 

Анотований каталог РМК 


 Відзначення дня народження Т.Г.Шевченка

Творча лабораторія доктора педагогічних 

наук І.Г. Осадчого

Авторські освітні технології

 

Наші контакти Форум 
Актуальна тема для обговорення

 
Висловіть свою думку
Якій формі підвищення професійного рівня та самоосвіти Ви надаєте перевагу?
Всього відповідей: 156

 

 Важливі посилання

     

       

   

            
   
 
      
       
   
» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Форма входу

                                   Нормативно-правове забезпечення

Наказ МОН України від 16.06.2015 № 641 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах" (перейти)

Указ Президента України від 09.11.2015 №633 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи»

Указ Президента України від 13.10.2015 №580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки

Указ Президента України від 12.06.2015 №334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді»

Указ Президента України від 13.11.2014 №872 «Про День Гідності та Свободи»

Указ Президента України від 13.11.2014 №871 «Про День Соборності України»

  Указ Президента України від 14.10.2014 №806 «Про День захисника України»

Методичні рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах (МОН України)

Протокол наради Кабінету Міністрів України  від 18.09.2014 "Щодо питань національно-патріотичного виховання учнівської молоді"

Наказ МОН України від 27.10.2014 №1232 "Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді"
Наказ №405 від 13.12.2013 "Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області"

Наказ від 16.12.2013 №431 "Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах району"
Доручення Голови Київської обласної державної адміністрації "Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області"

Наказ МОН України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ від 21.10.2013 № 1453/716/997 "Про Програму патріотичного виховання учнівської та студентської молоді в навчальних закладах України та План заходів Естафети Перемоги на 2013-2015 роки"

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.03.2011 N 199-р "Про заходи з увічнення пам'яті про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та її учасників на 2011-2015 роки"

Наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, МОН України, Міністерства оборони України, Міністерства культури і туризму України від 27.10.2009 №754/981/538/49 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання молоді"

Наказ №293 від 10.11.2014 "Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в навчальних закладах Ставищенського району"

 

                    Організаційні заходи щодо посилення національно-патріотичного виховання

План заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в навчальних закладах Ставищенського району

 

                     Виховні технології

Технологія: Структурно-рівнева соціалізація особистості

Технологія: Асоціація дитячих організацій адміністративного району

 

                                     Реалізація загальнорайонної науково-методичної проблеми

                  «Формування громадянина України: дидактичний, розвивальний, виховний аспекти» 

Єдині вимоги до алгоритму письмового оформлення конспекту навчального заняття (уроку, сценарію, програми, проекту, опису моделі виховної роботи, виховної справи, заходу тощо) з питань національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в закладах освіти

Дошкільна освіта

Початкова освіта

Загальна середня освіта

Виховна робота

 

            Інформація про заходи з питань національно-патріотичного виховання

 

________________________________________________________________


  20 квітня 2016 року  у Ставищенському районі розпочався І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

На відкритті заходу були присутні почесні гості: В.П. Малаш – голова Районної ради, Л.М. Данилішина – заступник голови Ставищенської РДА, О.М. Плахотнюк – начальник відділу освіти Ставищенської РДА, І.С. Личак – завідуюча відділом спортивного туризму  і краєзнавства Центру дитячої та юнацької творчості, Б.В. Чайка – старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Військового комісаріату Ставищенсько-Таращанського об'єднаного районного військового комісаріату, Н.А. Будакова – директор Ставищенського районного ЦДЮТ, О.Г. Щербина, С.В. Старчеус – поважні члени журі гри.

Учасниками гри стали 10 роїв загальноосвітніх навчальних закладів району І-ІІІ ступенів.

    Програма заходу була цікавою та різноманітною. Учасники мали змогу показати свої навички і вміння  у таких видах змагань: «Впоряд», «Рятівник», «Туристсько-спортивна смуга», «Перетягування линви», «Пластун», «Хімічний захист» та «Туристська страва».

__________________________________________________________________

 З 13 по 15 квітня 2016 року на базі в/ч А-1232 м.Біла Церква відбулися трьохденні навчально-польові збори для юнаків 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Ставищенського району.                                                                                                          

  Їх мета-практичне закріплення  знань, умінь і навичок юнаків та забезпечення якісного виконання програми предмета  «Захист Вітчизни».

      Проведення навчально-польових зборів на базі військової частини  стало можливим завдяки тісній співпраці відділу освіти Ставищенської РДА, Ставищенського районного військкомату на чолі з полковником О.Ведмедем та командування  в/ч А-1232.  

        Протягом трьох днів юнаки вдосконалювали на практиці набуті знання з тактичної, вогневої, стройової та фізичної підготовки.  На дозвіллі грали в футбол, відвідали музей військової частини, ознайомилися з бойовою технікою зенітно-ракетного полку.    

_______________________________________________________________

 20 лютого 2016 року в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, встановлений Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 

У період з 18 по 20 лютого 2014 року під час протестних акцій у державі сталися найбільш драматичні події, що призвели до масової загибелі патріотів України. У ті буремні дні кращі представники нації повстали проти насилля і несправедливості,  захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини. На барикадах майдану в лютому 2014 року Україна втратила своїх відданих «воїнів світла» – Героїв Небесної Сотні. Кожен з них віддав найцінніше – своє життя – заради майбутнього своєї Батьківщини.

Гуртківці Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості хвилиною мовчання вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні та віддали шану тим, хто пожертвував своїм здоров’ям і життям заради нас…

Вічна пам’ять героям!

________________________________________________________________

  20 листопада 2015 року в Ставищенському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося урочисте вшанування другої річниці Революції Гідності. Виховний захід підготували члени учнівського самоврядування «Я +Ти», які день за днем відтворили історію Революції, наголосивши на важливості й трагічності подій, яких зазнала Україна.

         Цікаво та змістовно ведучі заходу представили фотогалерею світлин, які стали  символами Революції: каски, намети, палаючі металеві бочки, барикади, майданівська кухня, новорічна ялинка на Майдані. Дані символи намалювали в уяві дітей яскраво-драматичну і світлу водночас картину повстання української нації.   

Хвилиною мовчання діти  вшанували пам’ять Героїв небесної сотні, які загинули за свободу і гідність всіх наступних поколінь українців.

_____________________________________________________________________

20 жовтня 2015 року на базі Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості в рамках діяльності РАДОС «Крона» по напрямку «Почни з себе» була проведена районна експрес-гра «Я – громадянин України». У виховній справі взяли участь 15 учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів району. Метою даної виховної справи є виховання почуття поваги та гордості до рідного краю і народу, приналежності до української нації, відчуття себе громадянином України, шанування державних символів, любові до культури свого народу.

Конкурсна програма передбачала проведення гри у формі експрес-подорожі по станціях-зупинках. На кожній із станцій командам було запропоновано дати відповіді на питання та виконати завдання щодо державної та народної символіки України, звичаїв та традицій народу, пам’ятних місць та видатних постатей нашої країни,  загальнолюдських цінностей та моральних якостей справжнього громадянина України.

         Після підведення підсумків переможцями стали:

         І місце – Гостромогильський НВК;

         ІІ місце – Ясенівська ЗОШ І-ІІ ст.;

         ІІІ місце – Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст.

________________________________________________________________________________________

     21 травня 2015 року День вишиванки у загальноосвітніх навчальних закладах району відзначали учні і педагоги, які одягли цього дня  вишиваний одяг як символ єдності українського народу. Позитивні емоції і піднесений настрій отримали всі учасники навчально-виховного процесу під час свята-флешмобу «З Україною в серці», виставки творчих робіт з елементами вишивки, виготовлених учнями, батьками і педагогами, виховних заходів, екскурсій до музею та зустрічей з народними майстрами вишивки. У такий спосіб діти, учнівська молодь, педагогічна і батьківська громадськість продемонстрували національну гордість і громадянську позицію.

___________________________________________________________________________________________

  В останній тиждень квітня 2015 року в навчальних закладах району було проведено шкільні ярмарки, на яких зібрано близько 14,2 тис. грн. для потреб воїнів-земляків, які перебувають у зоні АТО на сході України. Кошти передано до районного благодійного фонду та безпосередньо пораненим бійцям, які знаходяться на лікуванні. 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________

  27 квітня 2015 року розпочався І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. Гра присвячена 70-тій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-тій річниці завершення Другої світової війни.

Учасниками змагань стали 7 роїв. Захід розпочався урочистим зібранням, на якому учасників привітали начальник штабу Гри Н.А. Будакова та головний суддя А.М. Поліщук.

Програма гри була цікава і різноманітна. Учасники мали змогу показати свої навички і вміння на таких станціях: «Впоряд», «Рятівник», «Туристично-спортивна смуга», «Перетягування линви», «Пластун», «Туристична страва».

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

13.02.2015.  З нагоди 26-річчя виведення військ з Афганістану в спортивному залі Ставищенського НВК №1 відбувся турнір з баскетболу присвячений   пам’яті воїнів – інтернаціолістів  Ставищенщини. В турнірі взяли участь учні 7-9 класів загальноосвітніх навчальних  закладів району. Учасників змагань привітав голова районної спілки ветеранів Афганістану Малаш Віктор Петрович, начальник відділу молоді та  спорту Ставищенської РДА Баран Олег Григорович. За підсумками змагань серед  хлопчиків та дівчаток переможцями стали команди Ставищенського НВК №1, ІІ місце – Ставищенського НВК №2, ІІІ місце – Журавлиської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

            Переможців було нагороджено кубками, медалями, кращих гравців – цінними подарунками.  Команди юних спортсменів отримали баскетбольні м’ячі від підприємця Винокурова Олега Валерійовича.

_________________________________________________________________________________________________________________________

       Вітаємо Міщенко Наталію Миколаївну, методиста Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості, автора методичної розробки експрес-гри «Ігри патріотів» з перемогою в обласному конкурсі на кращий навчально-методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики.

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________

 

      Протягом  вересня-грудня 2014 року учні Ставищенського району були активними учасниками  акції на підтримку української армії «Діти Київщини – воїнам АТО».  Школярі написали листи та створили малюнки  воїнам зі щирими словами підтримки і віри в перемогу. До новорічних свят дитячі листівки та малюнки будуть передані волонтерами  у зону АТО.  

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

        Напередодні Дня Збройних сил України в Ставищенському  навчально-виховному комплексі   ‘‘загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-юридичний ліцей’’  №2   ім. О.С.Паланського  було відкрито меморіальну дошку Цимбалу Сергію Володимировичу, який навчався в цьому освітньому закладі з 1995 по 2002 рік та героїчно загинув 7 жовтня 2014 року, виконуючи військовий обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

     Герої не вмирають!

 

 

     29 листопада хореографічний колектив «Зорецвіт» студії танцю Бесідського НВК взяв участь  у Всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів «Золота антилопа» у Києві.

Фестиваль носив благодійний і патріотичний напрям. Частину внесків учасників перераховано на підтримку будинків-інтернатів, які вивезені із зони АТО.

Виступ «Зорецвіту» був досить успішним. Так, в номінації «Зірковий статус. Народна хореографія» колектив виборов призове ІІІ місце. А в номінації «Патріотика» професійне журі визнало «Зорецвіт» найкращим і присудило перше місце із 40 номерів, представлених на Фестивалі, і нагородило Кубком Переможця.

Після завершення виступів учасники колективу «Зорецвіт» вшанували пам'ять «Небесної Сотні» і поклали квіти біля пам’ятного знака на вулиці Інститутській.

«Зорецвіт» висловлює щиру вдячність батькам, Паламарчуку В.О., ТОВ «Інтерагросервіс» (Бесідка), ТОВ «АВТОГАРАНТ МОТОРС» (Київ) за підтримку участі колективу у фестивалі.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

         28 листопада 2014 року на базі Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості   відбулася  виставка-конкурс  творчих  робіт «З Україною в серці», яка проводилася в рамках діяльності Районної асоціації дитячих організацій Ставищенщини «Крона» за напрямком «Світ захоплень». Метою заходу  є виховання в учнів патріотичних почуттів, естетичного ставлення до мистецтва, світоглядних уявлень і ціннісних художніх орієнтацій, розвиток творчих здібностей школярів, збереження традицій національної культури України.

        

 

   Творчі колективи 17 загальноосвітніх навчальних закладів району представили на конкурс творчі роботи  патріотичної тематики, під час виготовлення якого використовували різноманітні матеріали (глину, солому, траву, солоне тісто, дерево, метал, пластмасу, картон, папір, тканину та інші матеріали рослинного та тваринного походження, вторинної сировини). Всі вироби вражають цікавими сюжетами та різноманітними. техніками  виготовлення. А переможцями конкурсу стали: Гейсиська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ясенівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Ставищенський НВК №1, Красилівський НВК, Торчицький НВК.  

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

      22 листопада 2014 року юні краєзнавці, вихованці Ставищенського районного центру дитячої та 

юнацької творчості взяли участь у роботі      обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Допоки пам'ять в серці не згасає…», що відбулася  у Білоцерківському краєзнавчому музеї. Захід проведено з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, а також розвитку творчих інтересів учнівської молоді з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької роботи та виховання патріотичних почуттів. Наші вихованці  Мацола Вікторія та Братчик Ангеліна гідно презентували підготовлений  проект національно-патріотичного спрямування «Запалимо свічку…».

     Учасники конференції поклали квіти та запалили свічку біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору в Білій Церкві, де в той час проходив мітинг за участю місцевих жителів.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

    21 листопада в Ставищенському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося урочисте вшанування першої річниці Революції Гідності. Виховний захід підготували члени учнівського самоврядування «Я + Ти», які день за днем відтворили історію Революції, наголосивши на важливості й трагічності подій, які розпочалися рік назад в Україні.

Цікаво та змістовно ведучі заходу представили фотогалерею світлин, які стали  символами Революції: каски, намети, палаючі металеві бочки, барикади, майданівська кухня, новорічна ялинка на Майдані. Дані символи намалювали в уяві дітей яскраво-драматичну і світлу водночас картину повстання української нації. Хвилиною мовчання діти вшанували пам’ять Героїв небесної сотні, які загинули за свободу і гідність всіх наступних поколінь українців.

      

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

     21 листопада вихованці Ставищенського центру дитячої та юнацької творчості вшанували пам'ять жертв Голодомору – загиблих без куль і вибухів синів і дочок України  хвилиною мовчання. Ознайомившись з дослідницькими матеріалами та спогадами очевидців, кожний  учасник дійства запалив свічу пам'яті.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    12 листопада 2014 року в Ставищенському РЦДЮТ відбувся районний етап обласної виставки-ярмарку виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю», завданнями якої є виявлення й підтримка юних умільців, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, розвиток й популяризація  народних ремесел серед дітей та учнівської молоді, сприяння їх духовно-моральному, естетичному вихованню, допомога вихованцям у професійному самовизначенні. Захід проведено з метою  підтримки учасників антитерористичної операції з Київської області.

Кращими визнано творчі роботи вихованців закладу:

Волошиної Валентини, вихованки гуртка «Фантазія і природа» (керівник Т.А. Кулібаба) - «Квітуча Україна»;

Олександрович Анастасії, вихованки гуртка бісероплетіння (керівник Л.П. Заболотня) – «Гарнітур «Патріотичний»;

Січкар Віти, вихованки гуртка бісероплетіння (керівник Л.П. Заболотня) – «Гердан «Символ України»;

Бондар Мар'яни, вихованки гуртка «Умілі руки» (керівник Н.А. Коновалюк) – «Спогади про літо»;

Войченко Каріни, вихованки гуртка «Умілі руки» (керівник А.П. Сірашова) – «Незалежна Україна».

Всі роботи-переможці стануть учасниками обласної виставки-ярмарку «Скарби рідного краю».

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

      7 листопада 2014 року, напередодні Дня писемності та мови, хвиля єднання  навколо  слова згуртувала  

вчителів,  учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Ставищенського району.  Усі бажаючі долучилися до акції – написання Всеукраїнського радіодиктанту  національної єдності, щоб з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову та продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою та зберегли її для нащадків.

 
 

 _________________________________________________________________________________________________________________________________________________                                                                                                    

                                                                   «Діти Ставищенщини – воїнам АТО»

      19.09.2014. У рамках благодійної акції на підтримку української армії «Діти Київщини – воїнам АТО», яка була ініційована департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації, у загальноосвітніх навчальних закладах Ставищенського району  проведено  виставки-ярмарки дитячих творчих робіт та солодощів. Місцеві жителі не залишились осторонь – прийшли підтримати школярів, придбавши дитячі вироби.

      Школярами-волонтерами  зібрано кошти в сумі 24 тис. 533 грн.,  які перераховано через банківські установи до благодійного фонду для надання допомоги  учасникам антитерористичної операції із  Ставищенського району.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

      28.10.2014. У загальноосвітніх навчальних закладах Ставищенського району з 20.10.2014. по 27.10.2014 проведено виставки-ярмарки дитячих творчих робіт та солодощів. Уже традиційно не залишилися осторонь і місцеві жителі, які прийшли підтримати школярів у добрій справі, придбавши дитячі вироби.

Школярами-волонтерами зібрано 24 тис. 421 грн. Кошти в сумі 10 тис. 210 грн. спрямовано на соціально-побутові потреби воїнів-учасників АТО зі Ставищенського району. А  14 тис. 211 грн. п


» Пошук

» Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 ГОТУЄМОСЬ

 ДО НОВОГО   НАВЧАЛЬНОГО  РОКУ   

ОСВІТНІ  БЛОГИНаціонально-патріотичне вихованняНОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Корисні посилання


 

 
Погода в Ставище,

Copyright MyCorp © 2024
Сайт управляється системою uCoz